Regulamin

  

REGULAMIN SKLEPU WWW.AVAME.COM.PL

 I. INFORMACJE O SPRZEDAJĄCYM

 Właścicielem sklepu internetowego www.avame.com.pl jest firma

CAR INTERIOR Ewelina Mokrzycka

Frycowa 186

33-335 Nawojowa

NIP; 734-352-42-26

Regon: 123054526

 

2. POSTANOWIENIA OGÓLNE

    I Sklep internetowy www.avame.com.pl prowadzi sprzedaż detaliczną odzieży damskiej.  

    II Aby zalożyć konto należy uzupełnić formularz kontaktowy, wypełnić swoje dane personalne zgodnie z      formularzem, oraz zaakceptować regulamin sklepu. 

   III. Konto dostaje indywidualny login wraz z hasłem. 

   IV. Sprzedający zastrzega sobie prawo do anulowania/nierealizowania zamówienia jeśli nie zostały podane wszystkie dane personalne potrzebne do realizacji i wysyłki zamówienia, opłata zamówienia nie została zrealizowana w terminie 5 dni roboczych od złożenia zamówienia, nieodebranie przesyłki.

   V. Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, sprzedający uprawniony jest do do zaproszenia wysłanego pocztą elektroniczną na adres Klienta do wypełnienia ankiety z opinią o towarze. 

 

3. PŁATNOŚCI:

 I.Przesyłki kurierskie:

Sklep www.avame.com.pl wysyła towar Kurierem InPost

 Standardowe koszta przesyłki - przedpłata - 11 zł

- pobranie 12zł

 Kwota może ulec obniżeniu poprzez kupony rabatowe, lub przesyłka może być darmowa o czym kupujący jest informowany na stronie głównej sklepu. 

   II. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:

Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

 Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest firma Blue Media S.A.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

4. CZAS WYSYŁKI

 

Klient jest informowany o czasie dostawy na stronie produktu.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

 

5. REKLAMACJA 

I. Reklamacja jest rozpatrywana zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.Dokładny opis jak dokonać reklamacji lub zwrotu znajduje się pod linkiem : https://avame.com.pl/pl/i/Zwroty-i-reklamacje/7

II. Reklamowany towar powinien być odpowiednio opakowany, abu unikąć wszelkich zniszczeń podczas transportu

III. W przypadku uzasadnionej reklamacji sprzedający zwraca wszelkie koszta związane z zakupem i transportem towaru.

IV. W formularzu, ktory jest dołączony do każdej przesyłki należy wypełnic dane i nr konta do zwrotu pieniędzy, który zostanie oddany w ciągu 14 dni. 

6. WYMIANA

Aby wymienić produkt, należy najpierw skontaktować się ze sprzedającym, po uzgodnieniu należy wypełnić formularz wymiany i odesłac produkt w nienaruszonym stanie wraz z metkami.

Formularz kliknij: https://avame.com.pl/pl/i/Zwroty-i-reklamacje/7

7. ZWROT

I. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zakupionych towarów w ciągu 14 dni od ich dostarczenia bez podania przyczyny.

II. Prosimy o wypełnienie formularzu wymiany i odesłac produkt w nienaruszonym stanie wraz z metkami.

III.Opakowanie produktu powinno zabezpieczać przed uszkodzeniami podczas dostawy.

 

8. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

I.Administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest CAR INTERIOR Ewelina Mokrzycka – art. 24 ust. 1 pkt 1 Ust. O ochronie danych osobowych.

  1. Warunkiem złożenia zamówienia jest akceptacja Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, czyli złożenie oświadczenia woli poprzez zakreślenie okienka/checkboxu.
  2. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do procesu realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia oddzielnej zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.deezee.pl za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznej lub sms.
  3. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
  4. Powierzone dane osobowe są przechowywane przy zachowaniu zasad oraz zabezpieczeń zgodnych z wymaganiami określonymi w obowiązujących w Rzeczpospolitej Polskiej przepisach prawa, takich jak:
    • Ustawie z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz.926, z późn. zm.)
    • Ustawie z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z poźn. zm.)
    • Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29.04.2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz.1024)

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

I.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego oraz inne właściwe przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl